בדק בית 360

עומדים לרכוש את הנכס הראשון שלכם, או שמתחשק לכם להשתדרג מהנכס הקיים? הרי ברור שתרצו לעשות כל מה שאפשר בכדי להבטיח שהנכס החדש יהיה שווה את ההשקעה. בשביל זה, יש לבצע בדק בית 360 שיכסה כל פינה בבית, יעלה על קיומם של כל הליקויים במקום (אם יש, כמובן), ויבטיח לכם שבסופו של דבר תיכנסו לדירה במצב מעולה ותוכלו להתחיל את התקופה החדשה בחייכם ברגל ימין.

מה זה בדק בית 360 ומי מבצע אותו?

בדק בית הוא שלב קריטי במעבר דירה. אם מעוניינים להפיק ממנו את המיטב כדאי שלא להתפשר על פחות מביצוע בדק בית 360 המתעמק ובוחן את הנכס כולו, תוך הקפדה על תשומת לב והיכרות מלאה עם כל הליקויים האפשריים. הבדיקה מתבצעת על ידי מקצוענים המתמחים בכך, בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם. בימים עברו, היינו מקבלים דו”ח בלבד המפרט את הליקויים שנמצאו, כשכיום יש אפשרות גם לקבל וידאו המציג את הבעיות בסרטון, המהווה הוכחה חותכת ובלתי מנוצחת לקיומם של ליקויים שונים.

בדרך זו, גם אם הדו”ח שהתקבל במקביל לא הכי ברור לכם, תוכלו לצפות בסרטון ולהבין בעצמכם את הבעיות שנמצאו. אין ספק שמדובר בהוכחה שאי אפשר להתעלם ממנה, אבל איכשהו, גם מזה מצליחים חלק מהקבלנים להתחמק במידה ולא ביצעו עבודה מעולה. כך, קורה שמתגלים ליקויים בנכס חדש לחלוטין שנקנה מקבלן, כשבדרך כלל מדובר בליקויים כדוגמת:

  • בעיות רטיבות
  • ליקויי חשמל שונים המהווים בחלקם סכנת חיים של ממש
  • ליקויי בנייה באיטום, ובמקרים חמורים גם ליקויים בשלד עצמו המהווה את בסיס המבנה
  • בעיות אינסטלציה
  • ועוד

על חשיבות הבדיקה עצמה

הגעתם עד לכאן ואתם עדיין מתלבטים? ובכן אין ספק שהתשובה היא שאתם חייבים להזמין בדק בית 360 ולהבטיח לעצמכם ראש שקט. הרי בסופו של דבר לא בכל יום אתם רוכשים נכס, בחלק מהמקרים מדובר ברכישה אחת בלבד בחיים, כשאיך שלא נסתכל על זה, בדרך כלל תידרש משכנתא נדיבה בכדי לממן את הנכס כך שכדאי להיות בטוחים שאתם נכנסים לדירה\בית תקינים לחלוטין.

בדק בית יאפשר לכם לא רק לגלות את הליקויים, אלא גם לעמוד כאסמכתא נגד הקבלן במקרה והוא ינסה להתחמק מלקיחת אחריות. אל תוותרו על השירות הנפלא הזה, הוא יבטיח לכם שתתחילו את הפרק החדש בחייכם ברגל ימין! נמצאו ליקויים במקום? אין שום בעיה, כעת הגיע הזמן למצוא עורך דין מעולה שייצג אתכם נאמנה וברמה גבוהה אל מול הגורמים הבירוקרטיים, כזה שיבטיח שהקבלן לא יחמוק מאחריות ואתם תקבלו את הפיצויים שמגיעים לכם. נשמע לכם טוב? סמארט לאו – שירותים משפטיים אונליין מזמינים אתכם ואתכן להשאיר לנו פרטים בתהליך קצרצר, שמיד לאחריו יתחיל הטיפול המצוין בתיק שלכם.

להשארת פרטים לחצו כאן

 

Scroll To Top