חברת בדק בית

אם תשאלו רבים מה היה הרגע המרגש ביותר בחייהם, הם כנראה יספרו לכם על רגע החתימה על רכישת נכס חדש בפעם הראשונה. זוהי הקנייה הגדולה והחשובה ביותר בחייכם, ובעיקר בימים בהם ידועה החשיבות של נכס יציב ואישי, אין פלא שהביקוש רק עולה. הבעיה היא, שבחוץ קיימים נכסים מלאים בהבטחות, כשבפועל המוצר מלא בבעיות. כאן, תיכנס חברת בדק בית לפעולה, כשתפקידה העיקרי הוא לחפש אחר אותן בעיות ותקלות בנכס, להגיש דו”ח מפורט בכדי שבעלי הנכס יידעו במה עליהם לטפל לפני שהם עושים שימוש בנכס, וכך למנוע אי נעימויות בעתיד.

מה חברת בדק בית בוחנת בעת הגעתה למקום?

בדרך כלל נהוג לפנות לשירותיה של חברת בדק בית לפני מעבר לדירה חדשה (או ישנה), בעת קניית נכס ואפילו לאחר שיפוצים, על מנת לוודא שהעבודה בוצעה על הצד הטוב ביותר. כשאנשי המקצוע מטעם החברה יגיעו, הם יבדקו ויחפשו אלמנטים שונים כגון:

  • בעיות אסתטיקה – אין דבר מרגיז יותר מלהכנס לנכס חדש או לעשות שיפוץ באחד החדרים בבית, ולגלות כעבור שבוע שהכל מתפורר ולא נמצא במקומו. אנשי המקצוע יבדקו האם הקירות מתקלפים, האם קיימת רטיבות, האם הריצוף הונח כמו שצריך, ועוד. בעיות אסתטיות נראות לעין, וכמובן ייכללו בדו”ח שתפיק החברה בסופו של דבר
  • רטיבות – אם ישנה רטיבות, בדרך כלל קל לראות אותה. הבעיה היא שגם אם מדובר בליקוי רטיבות זעיר, הוא עלול להתפתח במהירות למפגע שיחליש את השלד של המבנה, ויהפוך בסופו של דבר לתקלה מסכנת חיים. הבעיה היא שישנן תקלות רטיבות שלא ניתן לראות בעין שכן הן מתרחשות מאחורי הקירות, כך שיהיה אפשר לעלות על קיומן רק לאחר תקופה מסוימת.
  • בעיות איטום – גם מבנים חדשים הם בעלי פוטנציאל לבעיות מסוג זה, ובעיקר בחורף כשמגיע המבחן האמיתי בדמותו של אקלים קר ורטוב. אם אתם מתגוררים כרגע בבניין ישן סביר שאתם כבר מכירים את הטקס שמגיע בתחילת כל קיץ; הגשמים הסתיימו והתייבשו, וכעת אתם יכולים שוב לצבוע את הקירות והתקרות שייתכן ויתמלאו שוב ברטיבות בחורף הבא. הדרך לטפל בבעיה היא בדרך כלל להעביר את המבנה תמ”א בשלב מסוים ולבנות אותו מחדש, הדרך הפשוטה יותר היא פשוט להשקיע בחומר איטום מיוחד.
  • בדיקת מערכת החשמל – חברת בדק בית מצוינת לא תשכח גם לבדוק את אחת המערכות החשובות ביותר בבית, הלא היא מערכת החשמל שבלעדיה לא היינו יכולים ליהנות מאורח החיים המוכר לנו. העניין הוא, שתקלות במערכת החשמל עלולות לסכן חיים אם לא בודקים אותה היטב ומוודאים שהיא אכן מוכנה לפעולה בלי להוות סכנה. כך, בדק הבית כולל את נקודות החשמל, החוטים השונים, ארון החשמל ואלמנטים נוספים בכדי להבטיח סביבה בטיחותית.

ונניח שבאמת נמצאו כשלים במהלך הבדיקה, מה עכשיו?

למען האמת, כבר קרה שאנשים החליטו לוותר על הפנייה לשירותיה של חברת בדק בית רק כדי לא לדעת על קיומן של בעיות בבית, כי בכל זאת – אם הן מתגלות, מדובר בכאב ראש משפטי לא קטן. עם זאת, אנחנו ממליצים שלא לנקוט בגישה זו שכן סכומי הכסף שאתם עלולים לאבד על תיקונים בעתיד לצד ייאוש ועוגמת נפש, יהיו גבוהים הרבה יותר. לכן, במידה ונמצאו כשלים במהלך בדק הבית, כל שעליכם לעשות זה קודם כל לנשום עמוק, ולפנות אלינו.

נעים מאוד, אנחנו חברת סמארט לאו – שירותים משפטיים אונליין ואנחנו שמנו לנו למטרה לקחת את נושא השירותים המשפטיים צעד אחד קדימה ולהביא אותו למאה ה-21. בלחיצת כפתור אחת ומילוי כמה פרטים דרך הסמארטפון או המחשב, תקבלו את כל השירותים המשפטיים שאתם זקוקים להם. כך, אם הקבלן מסרב לקחת אחריות על הטיפול בכשלים שעלו בדו”ח של חברת בדק הבית, אתם יכולים למצוא את הליווי המקצועי המשפטי הטוב ביותר בלי להתאמץ; לא עוד שיחות טלפון ארוכות, לא עוד נסיעות למשרדים רחוקים – כל מה שאתם צריכים נמצא ממש כאן במרחק לחיצת כפתור. אז, שנדבר?

להשארת פרטים לחצו כאן

 

 

 

 

Scroll To Top