עורך דין ליקויי בניה

בעבודה רבה וסבלנות שאין עוד כדוגמתה, חסכת סכום מספק שיאפשר לך לרכוש את דירת חלומותיך. אין ספק שמדובר במאורע מרגש, הרכישה הגדולה ביותר עד כה בחייכם המלווה בתחושה של רוגע ויציבות, הרחק מבעלי הדירות ושכר הדירה שהם דורשים. עם זאת, לעתים צצים מכשולים גם בדרך לדירה חדשה מהניילון, כדוגמת ליקויי בניה שנוצרים כנראה בשל תנופת הבנייה בישראל, קבלנים שעדיין עושים שימוש בטכניקות מיושנות ושלל סיבות נוספות שעשויות לפגוע באיכות הנכס.

בלא מעט מהמקרים, מתגלה כי היזמים והקבלנים לא לוקחים אחריות על הליקויים במבנה עליו התחייבו. אם הגעתם אלינו, כנראה שגם אתם מזדהים עם שורות אלו וזקוקים לליווי מקצועי בכל הקשור בהתמודדות מול אותם גורמים שהבטיחו לכם מוצר מסוים, שהתגלה כלא עומד בסטנדרטים של עצמו. עורך דין ליקויי בניה הוא כמובן איש המקצוע שיסייע לכם להתמודד עם הסיטואציה הלא פשוטה, ילווה אתכם מא’ ועד ת’ כשהמטרה היא לקבל פיצויים על הנזקים השונים, עליהם כמובן אף לקוח לא מעוניין לשלם.

באילו מקרים ניתן לפנות אל עורך דין ליקויי בניה?

כשמתגלים ליקויי בנייה (לא משנה אם גיליתם אותם במהלך הבנייה או לאחר ששילמתם את מלוא התמורה על הנכס), הצעד הראשון הוא למצוא עורך דין ליקויי בניה שיתייצב בשמכם כנגד החברה או הקבלן מהם רכשתם את הנכס החדש שלכם. חשוב לדעת, שמעבר לדרישה לתקן את הליקויים, ישנם אלמנטים נוספים אותם ניתן לתבוע:

  • ישנם מקרים בהם לא ניתן להיכנס לנכס החדש במצבו, כך שנוצר מצב בו נדרשות הוצאות נלוות עבור דיור חלופי, אובדן ימי עבודה והכנסות, ועוד. במצבים אלו ניתן לתבוע את הפיצויים בגין ההוצאות.
  • רכשתם את הנכס על מנת להשכיר אותו? תוכלו לתבוע גם על הפסד דמי השכירות בתקופה שבה מבצעים את התיקונים וכן על התקופה שבה עדיין לא בוצע תיקון.
  • נזקים משניים – ליקויים שונים כדוגמת תקלות חשמל, דליפות ונזילות עלולים לפגוע במבנה עצמו; בצבע, בגימור, בקירות ואפילו בריהוט. במקרים קיצוניים תקלות מסוג זה עלולות גם לגרום לדליקות, התחשמלויות ועוד. אל תוותרו על האפשרות לתביעת סעד גם בגין אותם נזקים נלווים שנגרמו בעקבות ליקויי הבנייה.
  • איחורים – ככל שתהליך הטיפול בליקויי הבנייה מתעכב, ובעקבותיו מתעכבת גם מסירת הנכס עצמו (עד כדי חריגה מהתקופה המצוינת בהסכם), כך יוכל עו”ד ליקויי בניה לעזור לכם לתבוע סכומים גבוהים יותר בגין העיכובים הללו.

אבל איך נמצא עורך דין לא פחות ממעולה?

על השאלה הזו, אנחנו בסמארט לאו – שירותים משפטיים אונליין יכולים לענות. אין ספק שמציאת עורך דין ליקויי בניה ובכלל, עורך דין בכל תחום, היא משימה לא פשוטה כלל הדורשת זמן וסבלנות, טלפונים בלי סוף וגם המתנה לא קצרה. ובכן, לא אצלנו! ברוכים הבאים למאה ה-21, כאן אין כל צורך ביותר מידי מאמץ, אין הפתעות ואין לחץ.

מה כן יש? תהליך שמתחיל ונגמר בלחיצת כפתור אחת, שירותי אונליין אותם ניתן לקבל באמצעות הסמארטפון, המחשב, הטאבלט, ובעצם בעזרת כל מכשיר המחובר לאינטרנט. תוכלו לעשות זאת מכל מקום ובכל זמן; בדרך לעבודה, בנסיעה באוטובוס, בזמן ההמתנה לרכבת ואפילו לפני השינה, כך שאתם גם חוסכים הרבה מאוד זמן והתעסקות! הזמנת השירות באתר, מתבצעת בקלות רבה בתעריף קבוע כך שאתם לא צריכים לחשוש מהפתעות, ובנוסף לכך גם תדעו בדיוק מה כלול בשרות המבוקש.

עורכי הדין שלנו נבחרו בקפידה על מנת להעניק לכם את השירותים המקצועיים והטובים ביותר, שבניגוד לתהליך הקלאסי והארוך ניתנים בלחיצת כפתור אחת שמהווה את היציאה לדרך לקראת קבלת הפיצויים שמגיעים לכם. אז למה אתם מחכים? רוצים גם אתם לקבל שירותים משפטיים בלחיצת כפתור אחת ואפס מאמץ? השאירו פרטיכם באתר ואחד מאנשי המקצוע המעולים שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם.

להשארת פרטים לחצו כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll To Top